Dažna moteris spalvingus kosmetikos stendus palydi meilingais žvilgsniais. Dažniau tai daro vasario 14-ąją, kai įsivaizduoja save, koks makiažas galėtų tobulai atrodyti per romantišką vakarienę… Pasidalinsime keliomis idėjomis, kaip šią dieną būti išskirtinei ir pastebėtai.

Žėrintys žėručiai

Ir kas pasakys, kad žėrėti galima tik kalėdiniu laikotarpiu? Žėrintys akių šešėliai ir švytėjimo suteikiančios kompaktinės pudros vienareikšmiškai turi būti must have 2018 m. pavasario-vasaros sezono atributu. Rekomenduojame išbandyti šiuos akių šešėlius: Topaz, Emerald Soul, Magic, Pink Emotion, Crystal Eyes.

Ryškios lūpos. O kodėl gi ne?

Ryškios spalvos gyvenimą daro įdomesnį. Ši taisyklė galioja ir makiaže. Stebinkite. Išdrįskite. Ir neabejotinai mėgausitės dėmesiu šių metų meilės dieną. Prie to prisidės mūsų naujiena - matiniai, ilgai išliekantys lūpų dažai Melkior Matte Stain Daring (ref.: 12704).

Paslaptis akių makiaže

Susikurti gundantį smokey eyes makiažą tikrai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti! Į pagalbą reikia pasitelkti Melkior smokey eyes paletę - 3 atspalvių akių šešėliai, juodas akių pieštukas ir akių tušas. Viskas vienoje dėžutėje. Genialumas slypi paprastume.

Raudonų lūpų klasika

Nuspėjama ar ne, tačiau raudonos lūpos buvo ir bus šv. Valentino dienos klasika. Ir čia visai nereikia ekstravagancijos - juodu akių apvadu pravedamas viršutinis akių vokas (cat eyes look), tvarkingai padengiamas veidas skystu pagrindu ir tašką padedame raudoni, matiniai, ilgai išliekantys lūpų dažai Melkior Matte Stain Sexy (ref.: 12700). Klasika.

Gražios šv. Valentino dienos! Enjoy!