Ar jau atspėjote, kokia yra 2018 metų spalva? Pantono institutas pristato spalvas, kuriomis mėgausimės 2018-aisiais metais, ir visai nesvarbu, ar tai būtų aprangos, dekoro, manikiūro ar makiažo detalės.

Pirmiausia, jie siūlo 8 chromatines paletes:

  • Resourceful (mėlyna ir oranžinė);
  • Verdure (violetinė ir mėlyna);
  • Playful (ryškūs geltoni tonai);
  • Discretion (rausva);
  • Far-fetched (geltona su raudonais atspalviais);
  • Intricacy (raudona ir geltona); Intensity (ryškios spalvos su juoda ir aukso spalvomis);
  • TECH-nique (turkio, rausva ir violetinė spalvos).

Iš šių palečių išrinkta labiausiai dominuojanti spalva: Ultra Violet – spalva, kuri simbolizuoja originalumą, išmanumą ir vaizdinį matymą, nukreipiantį mus į ateitį. Sudėtinga ir meditatyvi, Ultra Violet kalba apie kosmoso paslaptis, intrigą, mąstant apie tai, kas bus ateityje ir kokie atradimai mūsų laukia.

Tik pagalvokite, kaip puikiai atrodysite su šio atspalvio akių šešėliais! Nepakartojama! Ką manote apie kreminius lūpų dažus?

Visais savo atspalviais, pradedant jūros mėlynumu ir baigiant ryškia violetine spalva, Violet žymi emocijas ir svajones. Ši nuostabi spalva asocijuojasi su karališkuoju krauju ir didybe. Violetinių atspalvių apšvietimas meditacijos erdvėse ir kitose susirinkimų vietose suteikia energijos ten susirinkusioms bendruomenėms ir įkvepia atrasti vieni kitus.

Sužinokite, kaip įtraukti šią spalvą į savo madingą kitų metų makiažą! Galite rinktis iš metalo atspalvių, su ryškiais ar perlamutriniais akcentais arba ryškių spalvų: Violette (perlinis akių šešėlis), Purple Haze (matinis akių šešėlis), Iris si Fragile (blizgus akių šešėlis), Sangria (presuotas akių šešėlis), Royal Purples (akių šešėlių paletė). Lūpas dažykite „Melkior“ klasika tapusiu Wild Berry ir Bisou, o akis pabrėžkite „Khol“ Purple akių akvadu.

Ir ką manote, patinka jums ši spalva?