14102 DIDELIS PUDROS ŠEPETĖLIS (OŽKOS PLAUKAS) : Teptukas birios pudros, skaistalų dengimui. Kalnų ožkos šereliai, purus. Šis kosmetinis šepetėlis meistrų tarpe vadinamas "kiaušiniu" - dėl savo formos, kuri yra labai patogi preciziškai tolygiam pudros dengimui bei tinkama uždėti skaistalus. Rankų darbo gamyba ir rinktiniai Kalnų ožkos šereliai užtikrina aukščiausią gaminio kokybę.


14106 ŠEPETĖLIS MAKIAŽO PAGRINDUI (SINTETINIAI ŠERELIAI)Plokščias užapvalintas šepetėlis primena dailininko teptuką, o tai reiškia, kad juo tinka "tapyti" ant veido skystomis arba kreminėmis makiažo priemonėmis. Vidutinio kietumo.


14108 APVALUS MAŽAS ŠEPETĖLIS AKIŲ ŠĖŠĖLIAMS SULIETI (VOVERĖS ŠERELIAI: Šiuo makiažo šepetėliu bus ypač lengva pasiekti giliausią akies voko vietą, o tai reiškia, kad juo galima tobulai išgilinti akis. Šereliai ilgi, bet minkšti, malonūs akiai ir lengvai išsklaidantys šešėlius voko linkyje.


14118 ŠEPETĖLIS MASKUOKLIUI (SINTETINIAI ŠERELIAI): Apvali šio kosmetinio šepetėlio forma patogi veido modeliavimui kreminėmis tekstūromis, maskavimo priemonėmis.


14114 ANTAKIŲ ŠEPETĖLIS (SABALO ŠERELIAI): Plokščias, nukirstos formos šepetėlis naudojamas akių pravedimui ir antakiams ryškinti. Natūralaus pluošto šereliai.


14120 ŠEPETĖLIS BLAKSTIENOMS (SINTETINIAI ŠERELIAI): Blakstienų šukytes rekomenduojama turėti kiekvienai, kuri dar nėra atradusi savo TOBULO tušo su tobulu šepetėliu.


14116 LŪPŲ ŠEPETĖLIS (OŽKOS ŠERELIAI): Minkštas, švelnus. Naudojamas su lūpų dažais, blizgiais. Lūpdažių forma ne visada tinka mūsų lūpoms, taigi jais lengva nuslįsti į šoną. Todėl makiažo šepetėlis, sukurtas specialiai lūpų dažams, padės išvengti kreivų linijų.