Melkior svetainėje naudojami slapukai, kad būtų galima teikti paslaugas labiau atitinkančias jūsų interesus. Naudodami šią svetainę toliau sutinkate, kad joje gali būti naudojami slapukai. Sužinoti daugiau.
Krepšelis0PrekėPrekės (tuščia)

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00€Viso

Pirkti

×Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Tęsti apsipirkimą
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės).Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimąPereiti prie apmokėjimo

Tikras draugas dalijasi paslaptimis, svajonėmis ir troškimais.

Du prancūzai, vadybininkas Eric, kuris visada siekia tobulumo, ir Alexandre, kurio aistra yra rinkodara ir dizainas, apkeliavo aplink pasaulį, vedini vieno tikslo: sužinoti, kas tikrai yra svarbu moteriai grožio produkcijos srityje ir kas moterį priverčia jaustis savimi pasitikinčia, žavinga ir laiminga. Tai buvo jų troškimas, kurio siekdami jie sukūrė „Melkior“.

Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį grožio pramonėje Alexandre ir Eric norėjo suteikti skirtingo amžiaus moterims galimybę pasijausti prabangiai ir ypatingai, siūlydami aukščiausios kokybės grožio gaminius. Šie tik geriausiomis medžiagomis ir formulėmis pagrįsti produktai yra madingi ir prieinami kiekvienai moteriai, kuri trokšta atrodyti žavinga.

„Melkior“ yra visiškai naujas kosmetikos produktų, kuriuos įstengs įsigyti kiekviena moteris, asortimentas. Šie produktai buvo sukurti visoms moterims, kurios nori jaustis gražios ir viliojančios. Jie aukština ir tobulina natūralų grožį. Moteris, kuri renkasi „Melkior“, sugebės pabrėžti ir išryškinti savo bruožus, todėl jausis seksuali, savimi pasitikinti ir pasirengusi atremti bet kokius iššūkius.

„Melkior“ dalyvauja visuose gamybos etapuose – nuo gaminimo iki galutinio pardavimo. Daugybė žmonių prisidėjo prie šio proceso, dalindamiesi savo mintimis, patirtimi ir idėjomis, dirbdami kiekvieną dieną, kad būtų sukurti patys geriausi produktai. Kiekvienas daiktas yra kuriamas itin kruopščiai, jam skiriamas ypatingas dėmesys, siekiant užtikrinti, kad savo klientams „Melkior“ teiktų tik geriausios kokybės ir profesionaliam naudojimui skirtas kosmetikos prekes.

„Melkior dirba tiesiogiai su grožio pramonės specialistais ir atsižvelgia į jų nuomonę bei patarimus. Šiandien „Melkior“ kosmetiką naudoja gerai žinomi makiažo ir manikiūro meistrai. Makiažo meistrė Candia Trugly iš Naujosios Zelandijos mano, kad „Melkior“ akių kontūro pieštukas yra pats geriausias pasaulyje, o manikiūro specialistė Dorina Cordes „Melkior“ nagų laką laiko vienu iš geriausių rinkoje randamų nagų lakų!

„Melkior“ dalijasi moters troškimais ir įsitikinimais.

Jei norite atrodyti nepriekaištingai ir žavingai, rinkitės „Melkior“. 


Melkior Professional